Kursy języków specjalistycznych w Śląskiej Szkole Języków Biznesu

W naszym regionie tylko w ŚSJB można przygotować się i podejść do egzaminu International Certificate in Financial English. ICFE to uznawane na całym świecie kwalifikacje z zakresu języka angielskiego w dziedzinie finansów. Stworzony przy współudziale ACCA, Association of Chartered Certified Accountants, pomaga rozwijać umiejętności językowe i komunikacyjne konieczne do efektywnej pracy w branży finansów, bankowości, inwestycji i księgowości.

Kolejny, piętnasty już rok, będziemy przygotowywać Was do egzaminu LCCIIQ English for Business. Zapraszamy do grup na trzech poziomach - Level 2 (B1/B2), Level 3 (B2/C1), Level 4 (C1/C2). Choć celem jest certyfikat, nasi byli słuchacze podkreślają, że na co dzień wykorzystują umiejętności zdobyte na kursie – i to nie tylko po angielsku! Uczymy, jak skutecznie komunikować się w biznesie.

Gorąco namawiamy do zdobycia certyfikatu potwierdzającego Wasze umiejętności komunikacyjne w języku niemieckim – oferujemy kursy przygotowujące do egzaminów  Zertifikat Deutsch i Deutsch für den Beruf.

Prowadzimy też zapisy na kursy języka chińskiego, francuskiego, hebrajskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego oraz polskiego jako języka obcego.

Zapraszamy do kontaktu przez naszą stronę na Facebook’u, gdzie znajdziecie aktualne wiadomości, ciekawe linki oraz zaproszenie do skorzystania w darmowych i wiarygodnych testów diagnostycznych.

Zapisy prowadzi i informacji udziela Sekretariat ŚSJB: pokój 310, Budynek N, ul. Adamskiego 7, Katowice telefon 32 257 77 86 e-mail slaskaszkola(at)ue.katowice.pl