Kursy letnie języka rosyjskiego w Kaliningradzie

W drugiej połowie sierpnia podczas przerwy wakacyjnej 32 osoby uczestniczyły w letnich kursach języka rosyjskiego, organizowanych przez Bałtycki Federalny Uniwersytet im. I. Kanta w Kaliningradzie w Rosji. Wśród uczestników byli studenci, pracownicy naukowi i administracyjni oraz słuchacze Uniwersytetu Ekonomicznego Trzeciego Wieku.

Kursy na trzech poziomach zaawansowania były prowadzone przez doświadczonych pracowników naukowo-dydaktycznych tamtejszej uczelni w miłej, przyjaznej atmosferze. Po zajęciach uczestnicy mieli możliwość zwiedzania Kaliningradu i pobliskich miejscowości, a także wypoczywali na plaży w nadmorskich kurortach. Wszyscy uczestnicy wrócili zadowoleni z pobytu i zdobytej wiedzy.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.