Nowi partnerzy Programu Wsparcia Kariery Absolwentów

Bezpłatne szkolenia, doradztwo w zakresie budowania kariery, zniżki na szkolenia i wydawnictwa branżowe. To bonusy dla tych, którzy wybiorą 12 wyjątkowych kierunków studiów podyplomowych w zakresie informatyki i komunikacji.

Wszystkie kierunki studiów podyplomowych przygotowane przez Wydział Informatyki i Komunikacji objęte zostały unikalnym Programem Wsparcia Kariery Absolwentów. Słuchacze i Absolwenci zyskują poza podstawowymi zajęciami, które obejmuje program także dodatkowo:

• indywidualne doradztwo w zakresie rozwoju kariery – konsultacje z kierownikami studiów podyplomowych
  • ułatwienie poruszania się na rynku pracy – współpraca z partnerem programu Akademickim Centrum Kariery Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach (www.ack.ue.katowice.pl). Dla Absolwentów i Słuchaczy bezpłatnie:

• aktualne oferty pracy, możliwość rejestracji w bazie osób poszukujących pracy,
    • przygotowywanie do procesów rekrutacji i selekcji,
    • informacje na temat rynku pracy (imprezy, katalogi),
    • warsztaty i szkolenia, dotyczące kariery i rynku pracy

• 10% zniżki przy zapisie na kolejny kierunek studiów podyplomowych na UE. Informacje, dotyczące uzyskania zniżki znajduje się na stronie www.kz.ue.katowice.pl
  • kontakt z biznesem, współpraca z partnerami programu:

• Firma SMG/KRC Poland Human Resources, wysokiej klasy specjalistą w zakresie rekrutacji, selekcji i szkolenia pracowników (www.smgkrc.com). Dla Absolwentów i Słuchaczy: oferty pracy, bezpłatne doradztwo i diagnozy (testy, konsultacje), 15% zniżki na szkolenia.
    • miesięcznik "Marketing w Praktyce" (www.marketing.org.pl) - zniżka na prenumeratę roczną (tylko 449 zł, zamiast 540 zł = dwa numery gratis) i półroczną (243 zł, zamiast 270 zł = jeden numer gratis)
    • Wydawnictwo Placet (www.placet.pl) - 15% zniżki na wszystkie publikacje

Partnerzy Programu:
Akademickie Centrum Kariery Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach
SMG/KRC Poland Human Resources
Miesięcznik "Marketing w Praktyce"
Wydawnictwo Placet

Sprawdź jakie kierunku obejmuje Program Wsparcia Kariery Absolwentów >>>