Ostatnie miejsca na bezpłatne programy edukacji ekonomicznej

Na Akademię Młodego Ekonomisty zostało kilka wolnych miejsc. Na Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy można się zgłosić jeszcze do 2 października br. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy na Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy (EUD) dla uczniów klas 5. i 6. szkół podstawowych na stronie potrwają do 2 października 2013 roku.

Została przedłużona rekrutacja na Akademię Młodego Ekonomisty (AME) - program edukacji ekonomicznej dla gimnazjalistów. Zapisy na stronie. Ze względu na kilka ostatnich miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

EUD i AME to projekty ogólnopolskie, prowadzone we współpracy z Fundacją Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych w Warszawie. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa, a na najlepszych młodych studentów czekają cenne nagrody. Partnerem strategicznym Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego jest Narodowy Bank Polski. Oba programy objęte są patronatem honorowym Minister Edukacji Narodowej.

Celem programów jest popularyzowanie wiedzy i budowanie świadomości ekonomicznej wśród dzieci i młodzieży.