Spotkanie międzynarodowej grupy eksperckiej EMPLOI

W dniach 20-22 czerwca br. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach gościł grupę ekspercką EMPLOI działającą w ramach stowarzyszenia EAIE (European Association for International Education).

21 czerwca podczas spotkania w CINiBA przedstawicieli uczelni z Belgii, Hiszpanii, Holandii, Polski i Wielkiej Brytanii przywitał Prorektor ds. Współpracy Międzynarodowej i Marketingu Prof. UE dr hab. Sławomir Smyczek.

Podczas spotkania, omawiano m.in. przygotowania do Forum dla Pracodawców (2nd International Employer Forum), które odbędzie się podczas tegorocznej konferencji EAIE w Stambule.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

EAIE (Stowarzyszenie Edukacji Międzynarodowej), to jedna z największych na świecie organizacji zrzeszających specjalistów zajmujących się szeroko rozumianą internacjonalizacją szkolnictwa wyższego.

W grupie eksperckiej EMPLOI, Polskę reprezentuje, Pani Edyta Lachowicz-Santos, Kierownik Zespołu Promocji Zagranicznej w Biurze Promocji i Nowych Mediów, która od września 2012 roku jest członkiem zarządu.