Tydzień integracyjny dla studentów zagranicznych

W poniedziałek 23 września br. rozpoczęła się pierwsza edycja tygodnia integracyjnego dla polskojęzycznych studentów zza granicy studiujących na naszej Uczelni. Będziemy gościć ok 50 nowych studentów długoterminowych z m.in. Ukrainy, Kanady, Białorusi, Gruzji, Armenii i Kazachstanu. Podczas całego tygodnia mieli okazję poznać uczelnię, miasto oraz region. Wzięli udział w kilku imprezach integracyjnych ze studentami polskimi oraz ze studentami zagranicznymi, którzy przyjechali w ramach wymiany.

Witamy wszystkich serdecznie w naszej Alma Mater. Tydzień integracyjny został przygotowany przez organizację studencką AEGEE przy współpracy z Zespołem Promocji Zagranicznej w Biurze Promocji i Nowych Mediów dzięki wsparciu finansowemu  Biura Międzynarodowej Wymiany Studentów

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.