Uruchomienie nowego serwisu Uczelni

Miło nam poinformować, że wraz z uroczystym otwarciem roku akademickiego 2013/2014 uruchomiliśmy nowy serwis Uczelni. Więcej informacji na temat nowego serwisu: www.ue.katowice.pl/nowy-serwis

Zmieniliśmy:

• system zarządzania treścią,
  • sposób uporządkowania treści w serwisie,
  • szatę graficzną.

Dzięki nowoczesnej stylistyce oraz intuicyjnej nawigacji dostęp do treści stanie się wygodny i szybki. Stawiając na atrakcyjną prezentację informacji i aktualności, lepsze usystematyzowanie treści oraz komunikację obrazem: graficzne menu, nowoczesne galerie i treści wideo zadbaliśmy o to, aby serwis Uczelni był przejrzysty i przyjazny.

Wychodząc naprzeciw potrzebom zagranicznych partnerów serwis dostępny będzie wkrótce w trzech wersjach językowych – obok polskiej, również w angielskiej i rosyjskiej. Z myślą o użytkownikach aktywnych na portalach społecznościowych zadbaliśmy również o łatwe dzielenie się informacjami.

Jednocześnie mamy świadomość, że budowa serwisu Uczelni jest procesem ciągłym, dlatego idąc za nowymi trendami i potrzebami użytkowników wciąż będziemy pracować nad jego udoskonaleniem.

Informujemy również, że na stronie głównej nowego serwisu pod nazwą "Feedback'' udostępniliśmy możliwość zgłaszania uwag i komentarzy do serwisu dla wszystkich naszych użytkowników.

Biuro Promocji i Nowych Mediów