Oferty pracy

Absolwent z j. obcym

Pubikacja od
22.02.2019
Publikacja do
22.09.2019
Firma / Employer
ZF GROUP

ZF European Shared Services Center zlokalizowane jest w Częstochowie i prowadzi obsługę procesów finansowo-księgowych europejskich fabryk organizacji. Dla naszych klientów dostarczamy usługi na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem ESSC planujemy zatrudnić kolejne osoby

Częstochowa
Link do strony z ofertą

zfjobs.jobs.net/en-US/job/absolwent-ze-znajomo&

• Znajomości minimum jednego z wymienionych języków: niemieckiego, angielskiego, hiszpańskiego, czeskiego, słowackiego, węgierskiego, francuskiego, portugalskiego, rumuńskiego, włoskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny; • Wykształcenie wyższe – preferujemy wykształcenie filologiczne bądź związane z ekonomią, matematyką, finansami i rachunkowością; • Chęci rozwoju w obszarze księgowości korporacyjnej; • Znajomości obsługi MS Office; • Ponadto bardzo cenimy: zdolności analityczne, dobrą organizacja pracy, umiejętność pracy w grupie.

Zakres obowiązków / Job Description

Będziesz: • Kontaktować się z klientami lub dostawcami z różnych krajów europejskich; • Prowadzić administrację dokumentacji księgowej; • Rozliczać i uzgadniać konta; • Przygotowywać raporty oraz analizy.

Oferujemy / Job Benefits

• Udział w kursie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce; • Pełne przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy; • Szkolenia językowe oraz branżowe; • Prywatną opiekę medyczną; • Pakiet MY BENEFIT; • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku; • Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

rekrutacja.zf@zf.com

Liczba wakatów
5