Oferty pracy

Analityk biznesowy (sektor bankowy)

Firma / Employer
Comarch SA
Katowice

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne/bankowość)
  • Minimum rok doświadczenia we wdrożeniach i/lub zarządzaniu systemami informatycznymi w sektorze finansowym
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość UML
  • Umiejętności analityczne oraz szybkiego i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Wielozadaniowość
Zakres obowiązków / Job Description
  • Wykonywanie prac analitycznych w ramach realizacji różnych projektów
  • Przeprowadzanie warsztatów analitycznych u klienta, zbieranie wymagań biznesowych
  • Projektowanie nowych rozwiązań informatycznych
  • Pozwijanie istniejących produktów (wprowadzanie zmian w systemach informatycznych)
Oferujemy / Job Benefits
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Liczba wakatów
2