Oferty pracy

Asystent ds. Analiz i Raportowania

Firma / Employer
Eco Trade Sp. z o.o.

Eco Trade Sp. z o. o. jest liderem wśród polskich producentów mieszanek dla branży piekarniczej i cukierniczej. Od 1993 roku obsługujemy piekarnie, cukiernie oraz specjalistyczne hurtownie zarówno w Polsce, jak i w wielu krajach europejskich oraz na świecie. Dzięki naszej profesjonalnej linii technologicznej możemy oferować produkty o najwyższych standardach, a nasi wykwalifikowani technolodzy wspierają naszych klientów przy wdrażaniu wspólnych rozwiązań. Stawiamy na wykorzystanie nowych, innowacyjnych technologii oraz dynamiczny rozwój i poszerzanie horyzontów.

Gliwice

Dołącz do nas, jeśli

  • interesuje Cię rozwój zawodowy w obszarze finansów/kontrolingu,
  • znasz Excel'a w stopniu zaawansowanym (tabele przestawne)- warunek konieczny,
  • jesteś studentem lub absolwentem na kierunkach z obszaru finansów lub pokrewnych,
  • umiesz skutecznie pozyskiwać informację oraz weryfikować dane,
  • masz dobrą organizację czasu pracy,
  • jesteś dyspozycyjny/a w wymiarze minimum ¾ etatu
Zakres obowiązków / Job Description
  • zbieranie informacji i danych niezbędnych do przygotowywania analiz i raportów
  • weryfikację i wprowadzanie niezbędnych danych do systemów
  • wsparcie działu w bieżących zadaniach operacyjnych
  • dbałość o terminową realizację zleceń
Oferujemy / Job Benefits
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z dużymi tradycjami i ponad 25 letnim doświadczeniem
  • Elastyczne godziny pracy: możliwość rozpoczęcia pracy między 7.00 a 8.00
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów: m. in. karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.
Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Prosimy o przesłanie aktualnego CV w języku polskim na adres: A.szczecina@ecotrade.pl Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Eco Trade sp. z o.o. z siedziba w Gliwicach zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby prowadzonej rekrutacji , zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922).”

Informujemy, że: Administratorem podanych danych osobowych jest Eco Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ulicy Okrężnej 8. Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzonego procesu rekrutacji. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania oraz żądania ich usunięcia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, natomiast podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Podane przez Państwa dane osobowe po zakończeniu procesu rekrutacji zostaną trwale usunięte.

Liczba wakatów
1