Oferty pracy

Asystent ds. obsługi kancelaryjnej

Pubikacja od
04.03.2020
Publikacja do
31.12.2020
Firma / Employer
Zakład Emerytalno-Rentowy MSWiA

Zakład Emerytalno-Rentowy MSWiA jest państwową jednostką budżetową, odrębną od Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, która została utworzona w celu zapewnienia obsługi realizacji zadań organu emerytalnego, tj. Dyrektora Zakładu Emerytalno-Rentowego MSWiA. Istnieje od dnia 1 stycznia 1995 r. Posiada strukturę organizacyjną na terenie całego kraju. Pracami tej jednostki kieruje Dyrektor Zakładu Emerytalno-Rentowego MSWiA, który jest organem nadzorowanym przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Katowice
  • motywacja do pracy
  • odpowiedzialność i sumienność
  • dobra organizacja pracy własnej
Zakres obowiązków / Job Description
  • Rejestracja korespondencji wpływającej oraz wychodzącej do/z Zespołu
  • Przygotowanie korespondencji do wysyłki
  • Przygotowanie zarejestrowanej korespondencji do dekretacji przez bezpośredniego przełożonego
  • Rozdzielanie korespondencji pracownikom merytorycznym zgodnie z dekretacją
  • Identyfikowanie świadczeniobiorców poprzez system informatyczny, przygotowanie dokumentacji z zakresu pracy kancelarii do archiwizacji lub brakowania.
Oferujemy / Job Benefits
  • możliwość uzyskania doświadczenia zawodowego
  • wsparcie opiekuna praktyk
  • miłą atmosferę
Wymiar czasu pracy / Job type
Inny
Rodzaj umowy / Contract Type
Praktyka bezpłatna

CV na adres mailowy rekrutacja@zer.mswia.gov.pl

Liczba wakatów
1