Asystent ds. Procesów / Młodszy Specjalista, ASC w Katowicach

Publish date
04/08/2019
Expiration date
05/31/2019
Job Title
Employer
KPMG
Employer Description

We are 189 000 awesome and ambitious people who create reality. Osoba z generacji KPMG wie, że jej praca ma sens, wnosi konkretną wartość i daje poczucie samorealizacji oraz spełnienia. Jest niezależna, ambitna, chłonna wiedzy i świadoma siebie oraz swoich umiejętności. Dokładnie wie dokąd zmierza zawodowo. Decyduje o tym, co wybiera, zamiast biernie korzystać z tego co dostaje. Jest otwarta na dialog, ale nie boi się wyrażać własnego zdania i ma realny wpływ na otaczającą ją rzeczywistość. Podejmuje wyzwania, chce być dostrzegana, a nie przezroczysta dla otoczenia. Ceni naturalność i autentyczność, ale z drugiej strony potrafi umiejętnie kreować własny wizerunek. To często indywidualista, który żyje według zasad wśród innych ludzi z zasadami. Aktualnie poszukujemy: Asystenta / Młodszego Specialisty ds. Procesów, Audit Support Centre w Katowicach Czym zajmuje się zespół? Audit Support Centre (ASC) w Katowicach to dynamicznie rozwijający się dział wsparcia, realizujący zlecenia dla działu audytu KPMG w Polsce. Zakres świadczonych prac obejmuje w szczególności wsparcie fazy planowania projektów audytowych, kompleksową pomoc w obsłudze procesu potwierdzeń zewnętrznych, przetwarzanie i operacje na bazach danych, weryfikację poprawności sprawozdań finansowych oraz przeprowadzanie testów szczegółowych.

Location
Katowice
Short Job Description
Region
śląskie
Job Requirements

Od kandydatów oczekujemy:

• zainteresowania pracą z danymi i liczbami,

• umiejętności logicznego myślenia i wyciągania wniosków,

• praktycznej znajomości Excela i Worda;

mile widziana znajomość VBA,

• dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

• efektywnej organizacji pracy,

• komunikatywności,

• skrupulatności,

• umiejętności pracy w zespole,

• pozytywnego nastawienia do pracy,

• zaangażowania w powierzone zadania,

• otwartości na nowe doświadczenia i wiedzę.

Job Description

• kompleksowa obsługa procesu potwierdzeń sald, w tym przygotowywanie wstępnych wersji dokumentacji audytowej,

• techniczne przetwarzanie plików z danymi finansowymi przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych,

• wsparcie fazy planowania badania sprawozdań finansowych.

Jeśli się sprawdzisz, czekają na Ciebie również inne zadania:

• uzgadnianie sprawozdań finansowych,

• tłumaczenia sprawozdań finansowych na język angielski ,

• wykonywanie różnego rodzaju testów szczegółowych.

Job Benefits

Dlaczego warto pracować w KPMG?

· zbalansowany czas pracy dający możliwość połączenia życia zawodowego i prywatnych zainteresowań,

· stacjonarny charakter pracy,

· zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

· stała możliwość nauki i rozwoju, m. in. szkolenia merytoryczne, dofinansowanie kursów językowych i kursów z zakresu księgowości,

· Buddy Program – wsparcie opiekuna w pierwszych miesiącach pracy,

· cykl szkoleń wprowadzających,

· pakiet benefitów - prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, bilety do kina i teatru,

· program Corporate Wellness Care&Stay – sekcje sportowe, masaże w biurze, warsztaty, imprezy integracyjne, świeże owoce, wolontariat pracowniczy i wiele innych,

· nowoczesna przestrzeń biurowa.

Do aplikowania zapraszamy studentów wszystkich lat studiów oraz absolwentów. Mamy elastyczne podejście pozwalające pogodzić pracę z nauką. Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji korzystając z opcji "APLIKUJ" © 2019 KPMG Sp. z o.o. jest polską spółką z ograniczoną odpowiedzialnością i członkiem sieci KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Cooperative („KPMG International”), podmiotem prawa szwajcarskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Salary
Job Type
Parttime
Contract Type
Temporary

poprzez stronę internetową home.kpmg/pl/pl/home/careers.html

Experience
10