Oferty pracy

Asystent w dziale SEM

Pubikacja od
29.01.2020
Publikacja do
31.12.2021
Firma / Employer
Digibits sp. z o.o.

Mubi.pl jest nową porównywarką na rynku ubezpieczeniowym w Polsce. W związku z rozwojem zespołu szukamy kandydatów, którzy mogliby wesprzeć nas w działaniach marketingu internetowego

Wrocław
Link do strony z ofertą

mubi.pl/kariera/

Województwo / Region
dolnośląskie

Wymagania:
• swobodne korzystanie z komputera i narzędzi internetowych;
• zainteresowanie marketingiem internetowym;
• dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji powierzonych zadań;
• potrzeba rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji;
• odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków;
• kreatywność, energia i zapał do pracy;
• analityczny umysł.

Zakres obowiązków / Job Description

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:
• bieżący monitoring i analiza efektywności prowadzonych kampanii z wykorzystaniem dostępnych narzędzi, identyfikacja błędów lub szans, wyciąganie wniosków i rekomendowanie zmian (display, remarketing, mailing); • pomoc przy tworzeniu projektów graficznych;
• obsługa narzędzi analitycznych potrzebnych do prowadzenia kampanii internetowych;
• budowanie ścieżek konwersji i lejków sprzedażowych, segmentacja użytkowników;
• nadzór nad przeprowadzanymi kampaniami (display, remarketing, mailing);
• bieżące raportowanie przeprowadzanych kampanii marketingowych;
• monitoring działań konkurencji i tendencji rynkowych w zakresie e-commerce.

Oferujemy / Job Benefits

Wymagania:

Wymiar czasu pracy / Job type
1/2 etatu
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa zlecenie

CV, należy przesłać mailowo na adres: partnerzy@mubi.pl