Przejdź do menu Przejdź do treści

Doradca finansowy

Pubikacja od
23.03.2022
Publikacja do
02.09.2024
OVB ALLFINANZ POLSKA SPÓŁKA FINANSOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Główna siedziba polskiej Centrali spółki znajduje się od 1992 roku w Warszawie. Wraz z założeniem OVB w Niemczech w 1970 roku rozpoczęła się historia sukcesu, która pozwala nam dziś zakwalifikować nas do wiodących firm pośrednictwa finansowego w Europie. Nasza działalność koncentruje się na długoterminowym, przekrojowym i przede wszystkim zorientowanym na Klienta doradztwie finansowym prywatnych gospodarstw domowych. Dzięki naszej współpracy z ponad 100 wiodącymi na rynku partnerami produktowymi zapewniamy naszym Klientom najwyższej klasy rozwiązania finansowe dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Podstawą naszego doradztwa jest gruntowna analiza sytuacji finansowej naszych klientów. W osobistej rozmowie pytamy w szczególności o aktualne cele i życzenia i na ich podstawie opracowujemy indywidualne rozwiązania finansowe. Nasi Doradcy zwykle towarzyszą swoim klientom przez wiele lat i dostosowują swoje decyzje finansowe do odpowiedniej sytuacji życiowej. Rezultatem są zawsze indywidualne koncepcje oparte na konkretnych potrzebach.

Ostrów Wielkopolski/Katowice
Województwo / Region
wielkopolskie

•Wykształcenie minimum średnie;

•Mile widziani studenci kierunków ekonomicznych;

•Podstawowa wiedza na temat rynku finansowego;

•Komunikatywność;

•Prawo jazdy kat. B mile widziane;

•Niekaralność;

•Podstawowe umiejętności z zakresu obsługi komputera.

Zakres obowiązków / Job Description

•Reprezentowanie OVB Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. i utrzymywanie pozytywnych relacji z interesantami i klientami;

•Pomoc w obsłudze dokumentacji w oddziale;

•Organizowanie spotkań z klientami;

•Analiza potrzeb klientów/ tworzenie profilu finansowego;

•Tworzenie ofert i kalkulacji produktowych;

•Uczestniczenie w warsztatach i szkoleniach.

Oferujemy / Job Benefits

•Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o profilu finansowym;

•Szansę kariery w ramach międzynarodowej korporacji/ lidera branży;

•Dostosowanie godzin praktyki do harmonogramu studiów;

•Propozycję zatrudnienia dla najlepszych.

Wynagrodzenie brutto / Salary
Oczekiwania dyspozycyjność / Job type
Inny
Forma pracy
Rodzaj umowy / Contract Type
Staż płatny

Przesłanie CV na adres e-mail: szymon.rosik@ovb.com.pl

Liczba wakatów
2
Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3