Oferty pracy

Doradca / Konsultant Finansowy - praca zdalna

Pubikacja od
11.03.2020
Publikacja do
30.09.2020
Firma / Employer
Maria Kusz Kierownik Oddziału dla OVB Allfinanz

OVB - wiodący pośrednik finansowy w Europie. Założone w 1970 r. w Kolonii, w Polsce od 1992 r. z centralą w Warszawie. Spółka akcyjna notowana na giełdzie we Frankfurcie od 2006 r. Nasza firma posiada ponad 3,5 mln klientów w Europie i ponad pół mln klientów w Polsce. Działamy w 15 krajach Europy i pracuje dla nas ponad 5.000 wykształconych i certyfikowanych pośredników finansowych.

Katowice i okolice
  • ukończona szkoła średnia,
  • niekaralność,
  • punktualność,
  • rzetelność,
  • uczciwość,
  • umiejętność pracy z ludźmi,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.
Zakres obowiązków / Job Description
  • praca zdalna,
  • profesjonalna obsługa klienta,
  • wykonywanie analiz potrzeb,
  • przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych i finansowych.
Oferujemy / Job Benefits
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • połączenie pracy z nauką (elastyczny czas pracy),
  • opieka mentora,
  • współpracę z profesjonalistami w zgranym zespole,
  • rozwój w obszarach takich jak: analiza, prezentacja danych, zarządzanie czasem, efektywna komunikacja,
  • szkolenia
Wynagrodzenie brutto / Salary
do 4000 zł zależne od zaangażowania
Wymiar czasu pracy / Job type
1/2 etatu
Rodzaj umowy / Contract Type
Staż płatny

Proszę o wysłanie CV na adres maria.kusz@ovb.com.pl oraz odpowiedź na pytanie: "Jak miałaby wyglądać Twoja idealna praca?"

Liczba wakatów
2