Oferty pracy

Korektor/-ka

Pubikacja od
04.03.2020
Publikacja do
30.12.2020
Firma / Employer
BAS Business And Science GmbH

BAS Business and Science GmbH zajmuje się redakcją i korektą tekstów oraz sprawdzaniem ich pod kątem plagiatów. Nasz międzynarodowy team liczy ponad 300 współpracowników, którzy specjalizują się w różnych językach.

Berlin (Homeoffice)
Link do strony z ofertą

business-and-science.de

▪ ukończone studia wyższe
▪ znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie C2
▪ znakomita znajomość programu WORD
▪ doświadczenie w redakcji i/lub korekcie tekstów.

Zakres obowiązków / Job Description

▪ redakcja tekstów w języku angielskim lub niemieckim
▪ korekta tekstów w języku angielskim lub niemieckim ▪ formatowanie tekstów
▪ obsługa programu antyplagiatowego

Oferujemy / Job Benefits

rzetelne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy, homeoffice, rozwoj w mlodym teamie miedzynarodowym

Wynagrodzenie brutto / Salary
w zaleznosci od zlecenia
Wymiar czasu pracy / Job type
Inny
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o dzieło

zgloszenia prosze wysylac na adres: buero@business-and-science.de

Liczba wakatów
5