Oferty pracy

Młodszy Księgowy

Firma / Employer
Cooper Standard

W dogodnej lokalizacji, w ścisłym centrum Bielska-Białej, funkcjonuje nasze Globalne Centrum Usług Biznesowych wspierające procesy administracyjne na rzecz naszych spółek zlokalizowanych na całym świecie. Poszukujemy zarówno ambitnych absolwentów rozpoczynających swoją karierę zawodową jak i profesjonalistów w swojej dziedzinie, chcących wesprzeć nas swoim doświadczeniem i zdobyć nowe umiejętności.

Bielsko-Biała

cooperstandard.wd1.myworkdayjobs.com/CooperStandard/job/Bielsko-Biala---European-Shared-Service-Center/Accountant_R008542

• Wykształcenie wyższe;
• Znajomość procesów w zakresie procesów księgowych w centrach usług wspólnych (AP, AR, GL);
• Umiejętność analitycznego myślenia i interpretacji sprawozdań finansowych;
• Biegła znajomość języka angielskiego;
• Bardzo dobra znajomość systemu SAP;
• Biegłe posługiwanie się Ms Excel;

Zakres obowiązków / Job Description

• Aktualizacja i utrzymywanie bazy leasingowej (Lucernex);
• Tworzenie zapotrzebowań w SAP;
• Księgowanie przyjęć magazynowych (potwierdzanie wykonania usługi) w SAP;
• Księgowanie manualnych JE, na bazie raportów z bazy Lucernex;
• Zatwierdzanie faktur w Kofax;
• Weryfikacja kont kosztowych SAP/HFM vs. Lucernex;
• Uzgadnianie kont clearingowych Lucernex/SAP: wyjaśnianie różnic, kontakt z Plantami i pozostałymi działami GBS.

Oferujemy / Job Benefits

• Ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się zespole;
• Dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji;
• Pakiet świadczeń socjalnych;
• Możliwość korzystania z benefitów m.in. Karta MultiSport, ubezpieczenia grupowe, opieka medyczna

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Prosimy o przesyłanie cv na adres karolina.bojdys@cooperstandard.com

Liczba wakatów
2