Oferty pracy

Młodszy Księgowy z językiem niemieckim

Pubikacja od
01.02.2019
Publikacja do
01.09.2019
Firma / Employer
Hays

Nasz Klient jest znaną na świecie firmą zajmującą się m. in. audytem, inspecjami, opiniowaniem, weryfikacją i certyfikacją.

Katowice

m.hays.pl/Job/Detail/junior-ap-ar-accountant-with-german-katowice-pl-PL_1110220

Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2 Chęć rozwoju w zakresie finansów

Zakres obowiązków / Job Description

Obecnie poszukujemy osób do działu zobowiązań na stanowiska juniorskie. Do Twoich obowiązków na tym stanowisku należałoby między innymi księgowanie faktur, zapoznanie się z systemem SAP oraz współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

Oferujemy / Job Benefits

Nasz Klient oferuje kursy wprowadzające, atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów (ubezpieczenie, kartę multisport oraz bonusy roczne/uznaniowe) oraz przyjazną atmosferę w pracy.

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Zapraszamy do aplikowania poprzez ogłoszenie na stronie hays.pl lub wysyłanie swojego CV w języku angielskim bezpośrednio na adres forys@hays.pl.

Liczba wakatów
10