Oferty pracy

PHP Junior Developer

Pubikacja od
21.12.2018
Publikacja do
21.12.2019
Firma / Employer
Keystone Consulting

Szukasz perspektyw i możliwości rozwoju w nowoczesnych technologiach oraz ciekawych wyzwań w międzynarodowym środowisku? Jesteś zainteresowany poszerzeniem wiedzy z zakresu rozwijania technologii internetowych, sztucznej inteligencji oraz lubisz kontakty z ludźmi? Mamy ofertę pracy, która może Cię zainteresować! Dla międzynarodowej sieci partnerskiej firm Keystone Consulting oraz Thalento® – dostawcy technologii i rozwiązań z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi w firmach, szukamy osoby gotowej podjąć rozwijające wyzwanie zawodowe związane z pracą na stanowisku PHP Junior Developer

Katowice

• Dobra znajomość PHP, HTML, CSS i JavaScript
• Praktyczna wiedza na temat baz danych MySQL
• Doświadczenie zawodowe na podobnym lub pokrewnym stanowisku mile widziane
• Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
• Kreatywność, inicjatywa
• Dobra organizacja pracy własnej: efektywne planowanie i realizacja prowadzonych zadań
• Zainteresowanie tematyką HR będzie dużym atutem

Zakres obowiązków / Job Description

• Udział w tworzeniu architektury systemów oraz w ulepszaniu i unowocześnianiu istniejących rozwiązań i aplikacji Thalento
• Realizacja ciekawych projektów opartych o technologię PHP i podobne
• Tworzenie oprogramowania używanego codziennie przez wielu prestiżowych klientów i dziesiątki tysięcy użytkowników z branży HR

Oferujemy / Job Benefits

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się sieci partnerskiej o pozytywnej opinii i stabilnej pozycji rynkowej
• Profesjonalne szkolenia w ramach programu rozwojowego wiedzy i kompetencji
• Pracę w międzynarodowej firmie, naukę od najlepszych ekspertów i bezpośredni kontakt z produktami firmy
• Możliwość korzystania z najnowszych technologicznie rozwiązań na rynku
• Szkolenia z obszaru obsługiwanych technologii
• Wybór formy zatrudnienia
• Niezbędne narzędzia do pracy
• Telefon służbowy
• Międzynarodowe wyjazdy służbowe (sieć partnerska)

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (życiorys oraz list motywacyjny) w języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@keystone.com.pl Zapewniamy pełną poufność nadesłanych zgłoszeń.

Liczba wakatów
1