Oferty pracy

Praca na pół etatu z językiem niemieckim

Pubikacja od
29.11.2018
Publikacja do
06.12.2019
Firma / Employer
Capgemini

Chciałbyś połączyć pracę z innymi aktywnościami oraz rozwijać się w branży IT? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Rozpocznij współpracę z nami na pół etatu!

Katowice
capgemini-ee.recruitmentplatform.com/ext-poland/UK/details.html
Profil kandydata:
•Bardzo dobrze posługujesz się językiem niemieckim (B2/C1)
•Jesteś osobą komunikatywną i lubisz pomagać innym
•Dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej
•Twoją motywacją jest zdobywanie doświadczenia i chęć poznania branży IT
Zakres obowiązków / Job Description

• odbieranie połączeń przychodzących i odpisywanie na zapytania klientów

•diagnozowanie i rozwiązywanie prostych problemów IT dla klientów niemieckojęzycznych

•raportowanie problemów w systemie

Oferujemy / Job Benefits

Co oferujemy:
•szkolenia techniczne (IT)
•zatrudnienie na umowę o pracę
•pracę na pół etatu, w stałych godzinach 7:00-12:00 lub 15:00-19:00
•Praca w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
•Ścieżka liderska i ekspercka
•Premie, w tym także za polecanie kandydatów do pracy
•Szeroka oferta szkoleń i dofinansowanie kursów
•Dodatkowe ubezpieczenie na życie
•Bogaty pakiet dodatków (fitness, siłownia, kino itp.) wybierasz co chcesz
•Imprezy integracyjne i wspólne świętowanie
•Wolontariat pracowniczy i ciekawe projekty CSR
•Równe szanse, technologie wspierające, racjonalne adaptacje
•Prywatna opieka medyczna również dla Twojej rodziny
•Parkingi dla rowerzystów i carpooling

Wymiar czasu pracy / Job type
1/2 etatu
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikowanie online lub wysyłanie CV na adres recruitmentIS.pl@capgemini.com Prosimy o zawarcie numeru referencyjnego BK/ MłSPFK(UZ)/Rosyjski/KRK w tytule wiadomości.

Liczba wakatów
5