Oferty pracy

Pracownik zespołu logistycznego E-commerce

Pubikacja od
15.04.2020
Publikacja do
15.04.2021
Firma / Employer
Decathlon - Centrum Zaopatrzenia Regionalnego

Decathlon to miejsce jednoczące pasjonatów sportu wokół jednego celu – Czynimy Sport Dostępnym dla Wielu. Obecnie zatrudniamy ponad 77 000 osób na całym świecie. Naszą misją jest szerzenie wartości i pokazywanie możliwości, jakie daje praca w firmie, aby wyzwolić, pielęgnować oraz rozpowszechniać radość z bycia Decathlończykiem. Jesteśmy przekonani, że szczęście naszych pracowników przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

Gliwice, ul. Alberta Einsteina 45
Link do strony z ofertą

skk.erecruiter.pl/Offer.aspx

Jesteś pasjonatem sportu, który ciągle szuka nowych wyzwań? W życiu codziennym jesteś zdecydowany i odważny, otwarty i odpowiedzialny? Uwielbiasz pracować z ludźmi i cenisz szczere relacje? Szukasz pracy w której będziesz mógł rozwijać swoje kompetencje? A może szukasz miejsca gdzie zdobędziesz swoje pierwsze zawodowe doświadczenie? Jesteś gotowy do pracy w systemie dwuzmianowym oraz w weekendy? Chętnie Cię poznamy!

Zakres obowiązków / Job Description

Twoja odpowiedzialność na stanowisku magazynier e-commerce:
- Bierzesz udział w rozwijaniu sektora logistycznego e-commerce dla Decathlon Czechy
- Bierzesz udział w otwarciu sektora logistycznego e-commerce dla Decathlon Słowacja
- Przygotowujesz i kontrolujesz realizację oraz wysyłkę zamówień dla klientów indywidualnych
- Dbasz o zachowanie najkrótszych terminów i najwyższej jakości dostaw do klientów
- W razie potrzeby utrzymujesz kontakt z działem Customer Service
- Masz wpływ na wizerunek naszej firmy za granicą poprzez obsługę klienta indywidualnego sprzedaży internetowej Decathlon w Czechach i na Słowacji

Oferujemy / Job Benefits

- Interesującą pracę w młodym i energicznym zespole oraz doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce
- Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- Stawkę 3350 zł brutto na pełen etat oraz premię miesięczną i kwartalną uzależnioną od wyników osiąganych przez magazyn
- Atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, zniżki pracownicze)
- Szkolenia z zakresu procesów logistycznych
- Projekty indywidualne dostosowane do Twoich zainteresowań
- Regularna możliwość udziału w zajęciach i zawodach sportowych wraz z zespołem Decathlon
- Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb

Wynagrodzenie brutto / Salary
3350 zł brutto
Wymiar czasu pracy / Job type
Inny
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Zainteresowany? Aplikuj tutaj: system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx

Liczba wakatów
40