Oferty pracy

Praktyka w zakresie kierunku Logistyka/Ekonomia

Pubikacja od
07.01.2020
Publikacja do
01.01.2022
Firma / Employer
DAGO Express Kurierdienst

O nas - DAGO Express DAGO Express jest stale i silnie rozwijającą się firmą spedycyjną, która zdobywa coraz więcej klientów dzięki swojej niezawodności i bezkonkurencyjnym cenom. Wieloletnie doświadczenie i dobry kontakt z naszymi partnerami transportowymi gwarantują, że pilne przesyłki sa odbierane w ciągu 30-120 minut na terenie całych Niemiec, a także całej Europy.

Hamburg
Link do strony z ofertą

www.dagoexpress.de

Twój profil:
•Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
•Sumienny i bezpieczny styl pracy
•Zdolność do pracy pod presją
•Zdolność do efektywnej prac w zespole oraz komunikatywność
•Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

Zakres obowiązków / Job Description

Twoje obowiązki:
•Przyjmowanie zamówień przez telefon i online, obsługa klienta
•Przygotowanie oferty i wprowadzenie zamówienia
•Organizacyjna - obsługa zleceń transportowych
•Pomoc w działalności reklamowej i handlowej
•Wsparcie dla rozwoju oprogramowania dla przedsiębiorstwa

Oferujemy / Job Benefits

Oferujemy:
•Intensywne wprowadzenie do zawodu ze zorganizowanym szkoleniem
•Nowoczesny sprzęt roboczy
•Możliwości rozwoju
•Zmotywowany zespół
•Kawa bez ograniczeń

Wynagrodzenie brutto / Salary
400
Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o praktykę absolwencką

Czy wzbudziliśmy twoje zainteresowanie? Następnie czekamy na Państwa zgłoszenie wraz z dokumentami (CV, list motywacyjny) i dyspozycyjnościa, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres: bewerbung@dagoexpress.de. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej pod adresem www.dagoexpress.de. Praktyka jest na okres 2 – 3 miesiecy. Nie koniecznie musi zaczynac się w kwetniu.

Liczba wakatów
1