Oferty pracy

Praktykant/-ka

Publish date
05/01/2019
Expiration date
07/31/2019
Job Title
Employer
Randstad
Employer Description

Interesuje Cię odbycie praktyk w Agencji Pracy? Chcesz zdobyć doświadczenie i poznać specyfikę pracy w HR? Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany to zapraszamy do aplikowania!

Location
Dąbrowa Górnicza
Short Job Description
Region
śląskie
Job Requirements

oczekujemy:

- otwartości i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań

- chęci do nauki, komunikatywności i samodzielności

- zainteresowania branżą HR

Job Description

zadania:

- udział w procesie rekrutacyjnym: aktywne poszukiwanie Kandydatów, udział w rozmowach kwalifikacyjnych, pomoc w tworzeniu ogłoszeń o pracę, udział w Targach Pracy

- obsługa recepcji: przyjmowanie aplikacji, kontakt z pracownikami

- wprowadzanie aplikacji kandydatów do elektronicznej bazy Kandydatów i pracowników

- udzielanie informacji kandydatom o bieżących ofertach pracy

- tworzenie akt osobowych

Job Benefits

oferujemy:

- szansę na zdobycie doświadczenia w Agencji Pracy Tymczasowej (wystawiamy zaświadczenia o odbyciu praktyk)

- możliwość odbycia 3-miesięcznych bezpłatnych praktyk

- umowę o praktykę absolwencką

- poznanie specyfiki pracy w HR

- elastyczne godziny pracy - miłą atmosferę w miejscu pracy

Salary
Job Type
Contract Type

Prosimy o przesyłanie CV na adres: dabrowa@randstad.pl lub zachęcamy do kontaktu pod numerem tel: 697 581 419

Experience
1