Oferty pracy

Praktykant w biurze podatkowym

Pubikacja od
14.11.2018
Publikacja do
25.09.2019
Firma / Employer
PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

PKF Consult od 25 lat istnieje na rynku świadcząc usługi audytorski, podatkowe, księgowe i doradcze. W tym czasie zyskaliśmy tytuł jednej z największych firm audytorsko – konsultingowych w Polsce i staliśmy się przedstawicielem jednej z wiodących sieci audytorów i konsultantów w świecie. Nasz zespół liczy ponad 170 pracowników zatrudnionych na terenie Warszawy, Wrocławia, Poznania, Katowic, Łodzi, Opola i Gdańska oraz prawie 200 ekspertów wspierających realizację projektów.

Katowice
Link do strony z ofertą

pkf.elevato.net/pl/praktykant-w-biurze-podatkowym,j,115

Jesteś studentem IV lub V roku prawa, interesujesz się zagadnieniami prawa podatkowego, cywilnego i administracyjnego, lubisz pracować w zespole, szybko uczysz się nowych rzeczy, cechuje Cię zaangażowanie, dokładność, posługujesz się językiem angielskim, umiesz obsługiwać programy z pakietu MS Office.

Zakres obowiązków / Job Description

Poszukiwanie i analiza orzecznictwa sądowego oraz interpretacji podatkowych, współuczestnictwo w tworzeniu projektów opinii podatkowych, przygotowywanie analiz i zestawień, bieżące monitorowanie zmian w prawie podatkowym, współrealizacja przygotowania alertów z zakresu zmian w przepisach, opracowywanie dokumentacji dla potrzeb ofertowania, współdziałanie z innymi pracownikami Departamentu i Spółki, inne wspierające prace biurowe.

Oferujemy / Job Benefits

Płatną praktykę oraz możliwość zatrudnienia na umowę o pracę po ukończeniu studiów, dostosowanie czasu pracy do harmonogramu zajęć na studiach, udział w ciekawych projektach, rozwój osobisty w młodym i dynamicznym zespole, przyjazną atmosferę, pracę w środowisku biegłych rewidentów, doradców podatkowych, wykwalifikowanych księgowych oraz doradców finansowych, podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach m.in.: zawodowych, językowych, z umiejętności „miękkich” oraz z wykorzystywania narzędzi informatycznych. pracę w firmie, która zajęła V miejsce w rankingu najlepszych spółek audytorskich według dziennika Rzeczpospolita, I miejsce w rankingu najbardziej aktywnych firm audytorskich na rynku New Connect oraz IV na rynku głównym według Gazety Giełdy Parkiet.

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego: pkf.elevato.net/pl/praktykant-w-biurze-podatkowym,ja,115

Liczba wakatów
2