Oferty pracy

Praktykant w Departamencie Audytu

Pubikacja od
02.07.2020
Publikacja do
02.12.2020
Firma / Employer
UHY ECA Audyt Sp. z o.o. Sp.k.

UHY ECA działa na rynku od 10 lat, jest członkiem Urbach Hacker Young International Limited - międzynarodowej sieci firm audytorskich i konsultingowych. Nasz profesjonalizm i kompetencje potwierdza wysokie miejsce w pierwszej dziesiątce najlepszych firm audytorskich w Polsce.

Zabrze
Link do strony z ofertą

uhy-pl.com/practice/praktyki-w-departamencie-audytu/

•studenci IV – V roku lub absolwenci kierunków ekonomicznych, w szczególności rachunkowości, •zdolności analitycznego myślenia,
•chęci poszerzania swojej wiedzy,
•poczucia obowiązku i konsekwencji w działaniu,
•gotowości do wyjazdów służbowych,
•umiejętności dobrej organizacji pracy z klientem oraz zespołem,
•dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excela,
•znajomości języka angielskiego – mile widziane.

Zakres obowiązków / Job Description

• wsparcie przy badaniu sprawozdań finansowych i przeglądów ksiąg rachunkowych,

• sporządzanie dokumentacji z badań i przeglądów

Oferujemy / Job Benefits

•płatne praktyki w dziale audytu z możliwością stałego zatrudnienia po zakończeniu praktyk,
•udział w ciekawych projektach dla Klientów z różnych branż, w tym spółek giełdowych,
•szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego,
•indywidualnie ustalony czas pracy i możliwość pogodzenia nauki z pracą,
•otwartą i przyjazną atmosferę w pracy,
•cykliczne szkolenia oraz wyjazdy szkoleniowo – integracyjne,
•świeże owoce w biurze.

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Nie zwlekaj i wyślij swoją aplikację na adres: kariera@uhy-pl.com W tytule podaj proszę stanowisko oraz miasto!

Liczba wakatów
1