Oferty pracy

Praktykant w Dziale Audytu

Pubikacja od
14.11.2018
Publikacja do
25.09.2019
Firma / Employer
4Audyt sp. z o.o.

TGS 4Audyt sp. z o.o. została wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych, prowadzoną przez Polską Izbę Biegłych Rewidentów pod numerem ewidencyjnym 3363. Tworzymy profesjonalny zespół biegłych rewidentów, którzy swoje doświadczenie nabywali w trakcie wieloletniej pracy w branży audytorskiej a także pełniąc funkcje dyrektorów finansowych i kierowników jednostek. Naszą wiedzą i doświadczeniem dzielimy się z pracownikami i osobami współpracującymi z Naszą Firmą.

Katowice

Dla studenta studiów magisterskich z zdolnościami analitycznymi , posiadającego podstawową wiedzę z zakresu rachunkowości. Wymagana umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (Word, Excel). Gotowość do podróży, Prawo jazdy i umiejętność prowadzenia samochodu, Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków / Job Description

Staż w charakterze Asystenta Biegłego Rewidenta. Do obowiązków Stażysty będzie wykonywanie procedur audytorskich oraz analiz finansowych pod nadzorem Biegłego Rewidenta. Kalendarz prac będzie dostosowany do zajęć uczelnianych Stażysty.

Oferujemy / Job Benefits

Oferujemy płatny staż w okresie do 30 czerwca 2019 roku. Po okresie stażu możliwość zatrudnienia na umowę o pracę.

Wymiar czasu pracy / Job type
Inny
Rodzaj umowy / Contract Type
Staż płatny

Od kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Liczba wakatów
1