Oferty pracy

Praktykant w dziale audytu

Pubikacja od
03.03.2020
Publikacja do
31.12.2020
Firma / Employer
UHY ECA Audyt Sp. z o.o. Sp.k.

UHY ECA jest członkiem powstałej w 1986 roku globalnej sieci UHY z siedzibą w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Sieć zrzesza firmy świadczące usługi audytorskie, księgowe, doradztwa podatkowego i biznesowego na całym świecie i według kryterium przychodów jest 16-tą największą siecią globalną. Obecnie UHY posiada biura w 320 głównych centrach biznesowych i dysponuje zasobem 8 145 specjalistów na całym świecie oraz obejmuje swym zasięgiem ponad 90 państw.

Zabrze

Poszukujemy studentów IV-V roku i absolwentów kierunków ekonomicznych ze szczególnym uwzględnieniem rachunkowości.

Od kandydatów oczekujemy:

- Umiejętności analitycznych,

- Chęci poszerzania swojej wiedzy,

- Dobrej znajomość języka obcego (preferowany angielski lub niemiecki),

- Zdolności interpersonalnych i budowania dobrych relacji z klientem,

- Umiejętności pracy pod presją czasu,

- Dyspozycyjności.

Zakres obowiązków / Job Description
  • pomoc w realizacji projektów z zakresu badania i przeglądów sprawozdań finansowych
  • współpraca z klientami UHY ECA w ramach realizowanych projektów przy wsparciu doświadczonych ekspertów UHY ECA
Oferujemy / Job Benefits

- płatne praktyki dla studentów IV-V roku i absolwentów,

- pracę w młodym i dynamicznym zespole,

- stałą możliwość nauki i rozwoju,

- międzynarodowe środowisko pracy.

Wymiar czasu pracy / Job type
Inny
Rodzaj umowy / Contract Type
Staż płatny

Nie czekaj, aplikuj – kariera@uhy-pl.com! Dołącz CV oraz w tytule e-mail podaj nazwę stanowiska oraz miasto.

Liczba wakatów
3