Oferty pracy

Praktykant w dziale IT

Pubikacja od
22.02.2019
Publikacja do
31.12.2019
Firma / Employer
Agileo.IT Sp. z o.o.

AGILEO.IT Sp. z o.o. jest podmiotem działającym w obszarze nowych technologii, świadczymy usługi w zakresie bezpieczeństwa informacji, audytów środowisk ICT oraz usługi outsourcingu funkcji Inspektora Ochrony Danych. Jesteśmy dostawcą innowacyjnych rozwiązań w obszarze IT Governance oraz Business Intelligence. Realizujemy projekty z zakresu modelowania procesów biznesowych oraz wdrażania metodologii zwinnych (agile) w obszarze zarządzania. Pełnimy ponadto funkcję punktu weryfikacji tożsamości dla Centrum Certyfikacji EUROCERT.

Katowice

- Dobra znajomość sprzętu komputerowego- PC (deskopy, laptopy) i aplikacji Microsoft (win 7,8,10) - Wiedzy w zakresie budowy i działania sieci komputerowych - Doświadczenie w zakresie telefonii VOIP - Mile widziana znajomość systemów Linux

Zakres obowiązków / Job Description

- Wsparcie użytkowników w zakresie wykorzystywanego oprogramowania i sprzętu
- Administrowanie systemami informatycznymi
- Prowadzenie dokumentacji związanej z zadaniami i sprzętem
- Zapewnienie ciągłości pracy systemów i urządzeń informatycznych w firmie
- Diagnozowanie i usuwanie usterek programowych oraz sprzętowych
- Przygotowanie do pracy stacji roboczych, laptopów i urządzeń peryferyjnych
- Instalowanie i konfigurowanie oprogramowania i urządzeń peryferyjnych - Utrzymanie i zarządzanie sieciami lokalnymi (LAN)

Oferujemy / Job Benefits

Praktyka płatna

Wymiar czasu pracy / Job type
Inny
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa zlecenie
CV zawierające nazwę stanowiska prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: info@agileo.it
Liczba wakatów
1