Oferty pracy

Praktykany/-ka działu operacyjnego

Pubikacja od
26.04.2019
Publikacja do
26.09.2019
Firma / Employer
MENNICA Finance SA

MENNICA Finance S.A. to podmiot, który został powołany do świadczenia usług finansowych kierowanych do firm ceniących sobie relacje partnerskie, kompetencje oraz wysoką jakość świadczonych usług. www.mennicafaktoring.pl

Katowice

•umiejętności dobrej organizacji pracy, inicjatywy i zaangażowania,
•komunikatywności oraz łatwości nawiązywania kontaktów,
•umiejętności analitycznego myślenia,
•zainteresowania zagadnieniami ryzyka oraz rynkami finansowymi,
•umiejętności pracy w zespole.

Zakres obowiązków / Job Description

Twoje zadania będą obejmować między innymi:
•dokonywanie analizy zgromadzonych dokumentów,
•analiza i sporządzanie raportów z aktualnej oceny ryzyka,
•przygotowywanie oraz weryfikacja umów, aneksów •wsparcie pracowników działu handlowego i operacyjnego.

Oferujemy / Job Benefits

•możliwość zdobycia doświadczenia,
•udział w ciekawych projektach,
•wsparcie zespołu pracowników,
•miłą atmosferę pracy,
•wstępne szkolenia z branży.

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Praktyka bezpłatna

mailowo pod adresem: praca@mennicafinance.pl

Liczba wakatów
2