Oferty pracy

Sekretarz redakcji/redaktor

Publish date
03/20/2019
Expiration date
05/31/2019
Job Title
Employer
Elamed Sp.z o.o. Sp. k.
Employer Description

Elamed Media Group to lider w dostarczaniu wiedzy dla specjalistów. Wydajemy 25 czasopism branżowych, książki oraz multimedialne kursy na DVD, organizujemy także szkolenia i konferencje inspirując do poszukiwania efektywnych kierunków rozwoju. Codziennie wspieramy w pracy ponad 300 tysięcy profesjonalistów, gwarantując im dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji oraz światowych trendów.

Location
Katowice Al. Roździeńskiego 188C
Short Job Description
Region
śląskie
Job Requirements

Oczekiwania:

• poprawny warsztat dziennikarski - znajomość zasad korekty i redagowania tekstów,

• samodzielność i umiejętność organizacji pracy,

• dokładność, terminowość w realizacji zadań,

• łatwość nawiązywania kontaktów, kreatywność, zdolności negocjacyjne,

• prawo jazdy kat. B,

• dyspozycyjność.

Job Description

Opis stanowiska: Do najważniejszych zadań osoby zatrudnionej na stanowisku należeć będzie:

•ścisła współpraca z redaktorem zarządzającym w zakresie planowania i realizacji publikowanych materiałów,

•analiza i redagowanie materiałów redakcyjnych pod kątem poprawności językowej i ich akceptacja do druku,

•pozyskiwanie autorów specjalistycznych artykułów,

•zamawianie tekstów, tłumaczeń, konspektów i konsultacji u autorów oraz specjalistów, •koordynowanie przepływu materiałów redakcyjnych w wydawnictwie,

•pisanie tekstów własnych na potrzeby czasopisma,

•udział w organizacji konferencji i szkoleń,

•aktualizacja stron internetowych,

•bieżące pozyskiwanie i monitorowanie informacji branżowych z kraju i ze świata,

•reprezentowanie wydawnictwa na zewnątrz – m.in. udział w wydarzeniach branżowych

Job Benefits

• rozwojową pracę w Wydawnictwie będącym liderem na rynku od ponad 25 lat,

• stałe zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,

• możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w obszarze rynku wydawniczego,

• ciągły rozwój warsztatu pisarskiego,

• czynny udział w projektach od etapu koncepcyjnego po realizację,

• miłą i inspirującą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole,

• prywatną opiekę medyczną,

• elastyczne godziny pracy

Salary
Job Type
Parttime
Contract Type
Temporary

rekrutacja@elamed.pl

Experience
2