Oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży usług transportowych

Pubikacja od
22.07.2020
Publikacja do
30.09.2020
Firma / Employer
Mainfreight Poland Sp. z o.o.
Katowice

careers.mainfreight.com/pl/jobs/sales-support-specjalista-ds-sprzedaży-2/

-potrafisz skutecznie poszukiwać nowe kontakty biznesowe,

-masz min. roczne doświadczenie w branży TSL,

-chcesz rozszerzać swoją wiedzę z branży logistycznej,

- chcesz poznać know-how międzynarodowej firmy ,

- otrzymasz narzędzia do pozyskiwania nowych klientów.

Zakres obowiązków / Job Description

Spełniasz nasze wymagania, jeśli:

-wiesz jak skutecznie poszukiwać nowe kontakty biznesowe,

-masz min. roczne doświadczenie w branży TSL chcesz rozszerzać swoją wiedzę z branży logistycznej odpowiedzialnie organizujesz swoją pracę,

-chcesz dbać o relacje z naszymi Klientami telefonicznie i mailowo,

-wiesz co to jakość i dyscyplinę pracy,

-dbasz o jak najwyższy poziom realizacji zadań.

Oferujemy / Job Benefits

Mainfreight Poland oferuje:

-zatrudnienie na umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie niepowtarzalną kulturę i atmosferę pracy zbudowaną w oparciu o filozofię Mainfreight

-know-how międzynarodowej firmy oraz narzędzia do pozyskiwania nowych klientów,

-zdrowe podejście do czasu pracy (zwyczajowo przyjęte ramy pracy w biurze),

-pracę w zespole, w którym wszyscy mówią sobie na Ty i szanują się nawzajem,

-możliwość współdecydowania i usprawniania swojej pracy.

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania aplikuj do Mainfreight! Prześlij swoje CV na nasz adres: careers@pl.mainfreight.com wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mainfreight Poland Sp. z o.o. ul. 3 Maja 8, 05-800 Pruszków, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))." Niniejszym przyjmuję do wiadomości iż: Administratorem moich danych osobowych jest Mainfreight Poland Sp. z o.o. ul. 3 Maja 8, 05-800 Pruszków, a Branch Manager Inspektorem Ochrony Danych.

Liczba wakatów
1