Specjalista w dziale administracji danymi podstawowymi (Master Data)

Pubikacja od
05.12.2019
Publikacja do
02.12.2020
Firma / Employer
ZF Group

ZF European Shared Services Center zlokalizowane jest w Częstochowie i prowadzi obsługę procesów finansowo-księgowych europejskich fabryk organizacji. Dla naszych klientów dostarczamy usługi na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem ESSC planujemy zatrudnić kolejne osoby.

Częstochowa
Link do strony z ofertą

career5.successfactors.eu/sfcareer/jobreqcareer=

-Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację
– warunek konieczny;
- Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
- Wykształcenie wyższe
- rachunkowość, finanse, ekonomia, matematyka, filologia i inne;
- Umiejętności analityczne;
- Mile widziane doświadczenie w obszarze master data;
- Znajomość pakietu MS Office;
- Bardzo dobra organizacja pracy;
- Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu zadań;
- Umiejętność profesjonalnej komunikacji z klientem oraz pracy zespołowej.

Zakres obowiązków / Job Description

- Zarządzanie danymi kont klientów i dostawców w systemach ERP;
- Procesowanie codziennych zapytań i wniosków związanych z danymi;
- Wsparcie migracji danych (przegląd, standaryzacja, walidacja danych);
- Analiza i poprawa jakości danych.

Oferujemy / Job Benefits

- Prywatną opiekę medyczną PZU;
- Pakiet kafeteryjny MY BENEFIT (możliwość korzystania z karty sportowej, biletów do kina, teatru, wyjazdów turystycznych etc.);
- Pakiet socjalny, system zniżek na towary i usługi;
- Szkolenia językowe, z Excel’a oraz branżowe;
- Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
- Przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy;
- Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Prosimy o aplikowanie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Liczba wakatów
1