Oferty pracy

stażysta w dziale finansowym

Firma / Employer
Stadion Śląski spółka z ograniczona odpowiedzialnością

organizacja imprez sportowych, kulturalnych, rekreacyjnych, targów, wystaw, konferencji i innych. organizacja imprez sportowych, kulturalnych, rekreacyjnych, targów, wystaw, konferencji i innych.

Chorzów

Wymagania niezbędne:
•Wykształcenie min. Średnie ekonomiczne (mile widziany student IV lub V roku studiów na kierunkach ekonomicznych, bankowych lub pokrewnych);
•Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word);
•Dyspozycyjność do pracy przez min. 4 dni w tygodniu.
Wymagania dodatkowe:
•Umiejętność pracy w zespole;
•Zdolności formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy;
•Umiejętność myślenia analitycznego;

Zakres obowiązków / Job Description

wykonywanie zadań związanych z pracą w dziale finansowym

Oferujemy / Job Benefits

Oferujemy:
•Stabilne zatrudnienie – zatrudniamy na umowę o pracę oraz zapewniamy terminową wypłatę wynagrodzenia zgodnie z regulaminem wynagradzania obowiązującym w spółce (wynagrodzenie zasadnicze, premia, dodatki za staż pracy, 13 pensja i inne)
•Szkolenia i rozwój – wspieramy rozwój naszych pracowników oferując możliwość uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
Benefity:
•Możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych

Wynagrodzenie brutto / Salary
zgodnie z regulaminem wynagradzania w spółce
Wymiar czasu pracy / Job type
3/4 etatu
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
•list motywacyjny – CV
•oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1a Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.” Aby wziąć udział w rekrutacji dokumenty należy przesłać e-mailowo na adres: sekretariat@stadionslaski.pl termin składania ofert: do 21.10.2019 r. Spółka zastrzega sobie prawo kontaktowania się z wybranymi osobami.

Liczba wakatów
1