Oferty pracy

Stażysta w dziale marketingu

Pubikacja od
25.05.2020
Publikacja do
30.09.2020
Firma / Employer
Evatronix SA
Bielsko-Biała

Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • studia wyższe kierunkowe (marketing, PR, reklama), co najmniej szósty semestr
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność posługiwania się mediami społecznościowymi w działalności marketingowej •umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • zainteresowanie nowoczesnymi technologiami
  • doświadczenie w pracy w dziale marketingu
  • znajomość Adobe InDesign lub MS Publisher
  • doświadczenie w tworzeniu stron www w oparciu o platformę Joomla
Zakres obowiązków / Job Description

Zakres obowiązków – Wspomaganie działu marketingu w codziennej pracy, w tym m.in.:

  • Współorganizowanie pokazów promocyjnych i uczestnictwa firmy w targach
  • Udział w opracowywaniu materiałów marketingowych
  • Bieżąca aktualizacja witryny www firmy oraz stron firmy w mediach społecznościowych
  • Aktywny udział w tworzeniu systemu relacji z Klientem (w tym praca w systemie CRM)
  • Utrzymywanie systematycznego kontaktu z klientami (i potencjalnymi klientami) poprzez regularne wysyłanie materiałów informacyjnych, rozmowy telefoniczne itp.
  • Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami i inne działania mające na celu wzbudzenie zainteresowania ofertą firmy
Oferujemy / Job Benefits
  • Płatny staż na okres min. 2 miesięcy
  • Możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami, współpraca z zespołem badawczo-rozwojowym
  • Możliwość długotrwałej współpracy po odbyciu stażu
Wymiar czasu pracy / Job type
Inny
Rodzaj umowy / Contract Type
Staż płatny

Kandydaci spełniający powyższe wymagania i zainteresowani współpracą z naszą firmą proszeni są o przesłanie swoich aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres: praca@evatronix.com. Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych zawartych w Twojej aplikacji jest Evatronix S.A. Evatronix S.A. przekaże Ci informacje jak przetwarza Twoje dane osobowe niezwłocznie po otrzymaniu Twojej aplikacji. Jeżeli nie zgadzasz się na taką procedurę, prosimy o nieprzesyłanie aplikacji na to ogłoszenie. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Wszystkie aplikacje powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na staż w dziale marketingu zgodnie obowiązującym stanem prawnym”.

Liczba wakatów
1