Przejdź do menu Przejdź do treści
Logo ABC-Cars

Firma ABC-Cars to sieć serwisów blacharsko-lakierniczych oraz autoryzowany dealer marki SsangYong. Nasze serwisy to miejsca, w których wykorzystujemy nie tylko wysokie kwalifikacje naszych pracowników, ale także nowoczesne technologie, których próżno szukać w innych warsztatach. Zapraszamy do skorzystania z usług w zakresie:

  • likwidacji szkód komunikacyjnych - rozliczamy naprawę bezgotówkowo z ubezpieczycielem, zajmujemy się wszelkimi formalnościami w imieniu klienta.

  • napraw blacharsko-lakierniczych - rysa, wgniecenie, gradobicie? Zrobimy rzetelne oględziny i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie. Wykorzystujemy technologie, które pozwalają naprawić uszkodzone elementy bez konieczności lakierowania bądź wymiany całych elementów.

  • przygotowanie auta do sprzedaży - oferujemy szereg usług począwszy od kosmetyki auta, poprzez drobne naprawy, aż po wykonanie profesjonalnych zdjęć 360 stopni, które uatrakcyjnią ogłoszenie i pozwolą Ci szybciej znaleźć nabywcę.

  • smart repair - w ramach usługi możemy zlikwidować rysy na lakierze, wgniecenia na karoserii, odbarwienia skórzanych elementów, pęknięcia plastikowych elementów, takich jak zderzaki, atrapy czy obudowy lusterka, matowienie reflektorów oraz wiele innych drobnych usterek będących następstwem codziennej eksploatacji auta.

Specjalna oferta dla posiadaczy Karty Absolwenta:

  • rabat w wysokości 8% na naprawy blacharsko-lakiernicze opłacane przez właścicieli pojazdów (bez wykorzystywania polis ubezpieczeniowych) lub bezpłatne użyczenie samochodu zastępczego na czas naprawy.

  • naprawy blacharsko-lakierniczych kierowane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe lub firmy pośredniczące w przekazywaniu zleceń naprawy, z którym ABC-Cars ma podpisane umowy o współpracy:

  • bonus w postaci dodatkowej usługi blacharsko lakierniczej lub usługi z zakresu autokosmetyki,

  • lub bezpłatne użyczenie samochodu zastępczego na czas naprawy.

 

Kontakt telefoniczny: 

Likwidacje szkód i serwis blacharsko-lakierniczy ABC-Cars: 720 055 000 abc-cars.pl 

Salon i serwis SsangYong - umów się na jazdę próbną lub serwis: 720 060 000 ssangyong.katowice.pl 

Dołącz do nas

Nasi partnerzy