Firma ABC-Cars mieszcząca się przy ulicy Bogucickiej 7 w Katowicach to niezależny serwis blacharsko- lakierniczy. Świadczymy usługi z zakresu napraw blacharsko-lakierniczych, rozliczamy się bezgotówkowo z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Jeżeli więc Państwa pojazd będzie wymagał większej lub mniejszej naprawy po  kolizji drogowej , lub po prostu usunięcia skutków szkody „parkingowej” (drobne otarcia błotników, drzwi), zapraszamy do kontaktu : katowice@abc-cars.pl. Nasi Doradcy pomogą w załatwianiu formalności w Towarzystwach Ubezpieczeniowych.

W naszej ofercie znajdują się również samochody do odsprzedaży (samochody tylko z polskich salonów, rękojmia na każdy samochód) biuro-katowice@master1.pl  bogucicka, wraz z finansowaniem i ubezpieczeniem.

Oferta dla posiadaczy Karty Absolwenta:

 1. w przypadku napraw blacharsko-lakierniczych opłacanych przez właścicieli pojazdów (bez wykorzystywania polis ubezpieczeniowych)

  • udzielenia rabatu w wysokości 8% na usługi oferowane przez firmę 
  • lub bezpłatnego użyczenia samochodu zastępczego –  na czas naprawy.

 2. w przypadku napraw blacharsko-lakierniczych kierowanych przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe lub firmy pośredniczące w przekazywaniu zleceń naprawy, z którym ABC-Cars ma podpisane umowy o współpracy

  • Przyznania „bonus-u” – w postaci dodatkowej usługi blacharsko lakierniczej lub usługi z zakresu autokosmetyki na wskazanym przez posiadacza karty SPA samochodzie,
  • lub bezpłatnego użyczenia samochodu zastępczego –  na czas naprawy.

 3. w przypadku zakupu samochodu ze stocku ABC-Cars (Master 1 Katowice) voucher o wartości 500 zł brutto, na usługi serwisu.
 4. w przypadku zainteresowania ofertą wynajmu samochodów osobowych 5% rabatu od cen cennikowych.