Wypożyczalnia samochodów Osek Awos24 Rent a Car działa w branży wynajmu krótko i długoterminowego już od ponad 10 lat. Posiadamy oddziały w: Katowicach, Pyrzowicach, Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu, a nasze biura zlokalizowane są w centrach miast i na lotniskach. Swoje usługi kierujemy do Klientów indywidualnych oraz firm. Posiadamy szeroką flotę, w której znajdują się samochody miejskie, kompaktowe, klasy średniej, premium oraz busy.

Atuty firmy to:

Niskie ceny i przejrzyste zasady

Zapewniamy konkurencyjne ceny i nie pobieramy opłat za dodatkowego kierowcę, opłatę przygotowawczą, lotniskową opłaty za zwrot samochodu w godzinach pracy biura. Całkowita cena wynajmu jest zawsze znana przez naszych Klientów przed wynajęciem samochodu.

Szeroki wybór

We flocie posiadamy wiele różnych modeli samochodów, tak aby każdy mógł wynająć samochód spełniający jego oczekiwania.

Nowe samochody

Chcąc zapewnić najwyższą jakość wszystkie samochody jakie oferujemy do wynajmu są nowe (średni wiek naszych samochodów to 12 miesięcy).

Elastyczność

Dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów, podstawiamy samochody pod wskazany adres, zapewniamy samochód zastępczy.

Niezawodność

Wynajmując samochód w naszej firmie mają Państwo pewność, że będzie to nowy samochód w bardzo dobrym stanie technicznym

Najwyższa jakość

Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi Klientów oraz bezpieczeństwo transakcji. Jesteśmy dostępni 24h na dobę. Nasz zespół rzetelnie i profesjonalnie przedstawi zasady i koszty wynajmu, a w trakcie jego trwanie będzie czuwał nad jego przebiegiem.

 

AWOS Sp z o.o

www.awos24.com.pl

Oferta dla posiadaczy Karty Absolwenta:

10% zniżki na wynajem samochodu