Hotel Gorczowski

Biznesowy hotel w standardzie 4 gwiazdek, miejsce dla osób ceniących komfort i wygodę. Położony w Chorzowie w dzielnicy Batory, w niedalekiej odległości od zjazdu z autostrady A4 – Kraków – Wrocław.

Na gości czeka tu 46 miejsc noclegowych w pokojach jedno i dwu osobowych oraz jednym apartamencie. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV. telefon, klimatyzację i mini bar. W każdym zapewniamy darmowy dostęp do internetu.

W obiekcie znajduje się również strefa relaksu i wypoczynku z wanną z hydromasażem, wielofunkcyjną sauną oraz siłownią wraz z gabinetami odnowy biologicznej. Z myślą o kliencie biznesowym Hotel przygotował 4 sale konferencyjne wyposażone w sprzęt multimedialny taki jak: projektor, telewizor led, ekran, flipcharty i nagłośnienie.

Zapraszamy serdecznie do kawiarni, drink baru, oraz hotelowej restauracji z patio, która pozwala na organizację wszelkiego rodzaju bankietów, spotkań firmowych, czy innych imprez okolicznościowych. Kuchnia hotelowa wprost z pod ręki wirtuoza patelni i mistrza smaku Krystiana Cieśli zabierze Państwa w magiczną podróż pełną wielorakich smaków. Karta menu restauracji to kuchnia z polski i całego świata oraz wiele tradycyjnych dań z kuchni śląskiej.

Hotel Gorczowski

ul. Stefana Batorego 35,

41-506 Chorzów 

hotelgorczowski.pl

 

Oferta dla posiadaczy Karty Absolwenta:

15% zniżki na usługi hotelu, SPA i restauracji