HotelsCombined PTY LTD

 

 

HotelsCombined to wiodąca porównywarka cen noclegów, która w jednym łatwym i szybkim wyszukiwaniu znajduje i porównuje najlepsze oferty ze wszystkich największych serwisów rezerwacyjnych. Rocznie z HotelsCombined korzysta ponad 300 milionów użytkowników z całego świata, a w bazie serwisu jest ponad 5 milionów najlepszych ofert hoteli ze 120 000 miejsc na świecie. Serwis HotelsCombined jest dostępny w ponad 40 językach i obsługuje 120 walut. Powstał w 2005 roku w Australii.

strona internetowa: www.hotelscombined.pl

Oferta dla posiadaczy Karty Absolwenta: 

10% zniżki na wszystkie noclegi rezerwowane przez HotelsCombined

Weekend w Pradze, kilka dni w Rzymie, a może zwiedzanie Barcelony? Na świecie jest mnóstwo pięknych miast, wspaniałych zabytków i magicznych miejsc do odkrycia – a do tego z Kartą Absolwenta Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach dostaniesz 10% zwrotu kosztów noclegu w każdym z nich.

Żeby otrzymać 10% zwrotu:

- Wybierz i zarezerwuj nocleg przez porównywarkę HotelsCombined,

- Po dokonaniu rezerwacji prześlij na adres EducationSupport@hotelscombined.com

·      Imię i nazwisko oraz adres e-mail,

·      Potwierdzenie rezerwacji wraz z numerem rezerwacji,

·      Kopię (skan lub zdjęcie) swojej Karty Absolwenta Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach,

·      Adres e-mail konta PayPal.

 

Pamiętaj: Dane na potwierdzeniu rezerwacji muszą być takie same jak dane posiadacza Karty Absolwenta Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Zniżka zostanie wypłacona w ciągu 1 tygodnia od daty Twojego wymeldowania z wybranego obiektu noclegowego.

Miłej podróży!