LIFEAGE Premium Wellness Club

Pierwszy klub Premium na Śląsku. Jest to wyjątkowe i niepowtarzalne miejsce, w którym łatwo odnaleźć harmonię pomiędzy ciałem a umysłem. Holistyczna atmosfera klubu łączy ekskluzywną przestrzeń Wellness & Spa z dynamiczną strefą Fitness. Powierzchnia Klubu wynosi ponad 2000 m2, a wszystko to w ścisłym centrum aglomeracji Śląskiej.

LIFEAGE FITNESS jest pierwszym autoryzowanym klubem Technogym 2.0 w Polsce. Na  wyposażeniu najnowszej generacji sprzęt tej marki. Oferta obejmuje zajęcia grupowe, funkcjonalne, aerobik, group cycle i treningi personalne.

LIFEAGE SAUNARIUM to aromatyczny świat gorąca i ciepła, w którym spędzamy czas z bliskimi i znajomymi. Do dyspozycji gości jest siedem wyjątkowych saun i łaźni, trzy mini baseny jacuzzi, bogaty program wypoczynkowy i pielęgnacyjno-regenerujący.

LIFEAGE SPA to przestrzeń pogłębionego odnową biologiczną relaksu oraz zabiegów kosmetologicznych. Nad jakością wykonywanych zabiegów czuwa doświadczony zespół kosmetologów i fizjoterapeutów.

LIFEAGE BISTRO jest idealnym miejscem do spędzenia wolnego czasu, poznawania nowych przyjaciół oraz uczestniczenia w licznych eventach i ekskluzywnych imprezach.

Lifeage Premium Wellness Club

ul. Katowicka 47,

41-500 Chorzów

www.lifeage.eu

 

Oferta dla posiadaczy Karty Absolwenta:

10% zniżki na karty członkowskie oraz wszystkie usługi