RankHouse S.C., to agencja marketingu internetowego z dziesięcioletnim stażem. Dzięki doświadczeniu tworzymy skuteczne kampanie reklamowe. W skład naszych głównych usług wchodzą:

1. Pozycjonowanie 

Współpracę rozpoczynamy od analizy serwisu pod kątem optymalizacji treści, znaczników title, description oraz linków przychodzących. W pierwszych dniach przygotowujemy audyt strony i wprowadzamy najważniejsze elementy optymalizacyjne zgodne z kanonami google. Kolejnym etapem naszej pracy jest starannie przygotowany link building oraz monitoring linków przychodzących.

2. Reklama AdWords

W ramach kampanii AdWords wykonujemy m.in.: 

  • Sieć wyszukiwania,
  • Sieć reklamowa,
  • Reklama produktowa, 
  • Remarketing  - system adwords posiada 3 rodzaje remarketingu

3. Media społecznościowe (np. Facebook Ads, Instagram, Snapchat) - posiadamy w szeregach specjalistów ds. reklamy na portalach społecznościowych, którzy pomogą Ci zidentyfikować cele oraz grupę docelową. Stworzymy treści, które angażują użytkowników, dzięki czemu Twoja treść będzie udostępniana oraz docelowo linkowana, co pozytywnie wpłynie nie tylko na Twoją obecność w serwisach społecznościowych ale także pozwoli polepszyć pozycję w Google.

4. Tworzenie stron internetowych

Przygotowywane przez nas strony są oparte o nowoczesne systemy CMS, pozwalają na samodzielne zarządzanie treścią oraz darmowe aktualizacje. Tworząc stronę internetową pamiętamy o wytycznych jakie są niezbędne dla wyszukiwarki Google. Mamy tu na myśli fakt, że przygotowujemy stroną zoptymalizowaną. Nasze strony na życzenie Klienta są dostosowane do urządzeń mobilnych takich jak tablet, smartphonem.

Oferta dla posiadaczy kart Absolwenta:

  1. 20% na pozycjonowanie stron
  2. 10% za obsługę kampanii Google AdWords
  3. 10% na stworzenie strony internetowej

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

www.rankhouse.pl

ul. Zwycięstwa 14
44-100 Gliwice

  • Obsługa Klienta: 533 336 613
  • Sekretariat: 32 307 07 03
  • Handlowy: 32 307 07 02