Stacja Narciarska Soszów w Wiśle

To jedna z największych stacji w Beskidach. Ten nowoczesny ośrodek wyróżniają bardzo dobre warunki na stokach oraz wysoka pokrywa śniegowa, która pozwala na jazdę od grudnia do kwietnia.

Czteroosobowa kolej linowa oraz 4 wyciągi orczykowe o łącznej przepustowości ok. 5 tys. os/h, wywożą narciarzy i snowboardzistów do miejsc, skąd mogą wybierać spośród 6 zróżnicowanych tras narciarskich o łącznej długości ponad 6000 m. Wszystkie trasy są sztucznie dośnieżane a 3 z nich są oświetlone co pozwala na korzystanie z nich do późnych godzin wieczornych. Na stronie internetowej www.soszow.pl można zobaczyć m.in. układ tras, aktualne warunki narciarskie oraz aktualny podgląd na trasy dzięki zainstalowanym kamerom.

Przy dolnej i górnej stacji kolei, a także przy trasach narciarskich znajdują się punkty gastronomiczno-hotelarskie ze smacznym górskim jedzeniem. Przy dolnej stacji pracuje dobrze wyposażona wypożyczalnia oraz sklep i szkoła narciarska.

Stacja narciarska Soszów

Cieślarów 30

Wisła

Oferta dla posiadaczy Karty Absolwenta:

Promocyjne ceny po okazaniu Karty