Oferty pracy

Asystent / Asystentka Działu Księgowości

Pubikacja od
22.02.2019
Publikacja do
03.08.2019
Firma / Employer
MDDP Outsourcing biuro rachunkowe w Katowicach

Jako firma outsourcingowa świadczymy usługi dla Klientów o różnym profilu i reprezentujących różne branże. Praca w takim środowisku, wsparta najnowszymi rozwiązaniami IT, daje szansę na dynamiczny rozwój szerokiego zakresu umiejętności i zdobywanie bezcennego doświadczenia w niemal każdej dziedzinie księgowości!

Katowice

www.mddp-outsourcing.pl/kariera/aktualne-oferty-pracy/art,324,katowice-asystent-asystentka-dzialu-ksiegowosci.html

  • dyspozycyjność min. 32 godziny w tygodniu,
  • rozpoczęte studia o kierunku ekonomicznym,
  • chęć doskonalenia wiedzy z rachunkowości i podatków,
  • dobra znajomość oprogramowania MS Excel,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Zakres obowiązków / Job Description
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
  • bieżące wsparcie działu księgowości,
  • koordynowanie procesu obiegu dokumentów,
  • weryfikowanie i uzupełnianie danych niezbędnych do deklaracji podatkowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych pod nadzorem doświadczonych członków zespołu
Oferujemy / Job Benefits

/ elastyczne godziny początku i zakończenia pracy / przyjazna atmosfera pracy zespołowej / wsparcie rozwoju poprzez udział w szkoleniach / praca w siedzibie firmy, bez zadań domowych ;-) / świetna lokalizacja biura / karta Multisport i pakiety startowe w imprezach biegowych

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Liczba wakatów
1