Oferty pracy

Asystent/-ka ds. personalnych

Pubikacja od
01.04.2019
Publikacja do
30.09.2019
Firma / Employer
Randstad Polska Sp. z o.o.
Dąbrowa Górnicza

www.randstad.pl/znajdz-prace/asystent-ka-ds-personalnych_dabrowa-gornicza_57596/

- minimum średniego wykształcenia,

- znajomości pakietu MS Office,

- wysokiej kultury osobistej,

- komunikatywności,

- znajomości j. angielskiego (mile widziane),

- prawa jazdy kat. B (mile widziane).

Zakres obowiązków / Job Description

- prace administracyjne (m.in. segregacja dokumentów, uzupełnianie bazy danych, tworzenie plików, przygotowywanie spotkań, prowadzenie kalendarza spotkań),

- wsparcie dla Działu Personalnego,

- współpraca z innymi działami.

Oferujemy / Job Benefits

- umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy),

- atrakcyjną stawkę miesięczną,

- pracę na I zmianę (8-16),

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- dodatkowe benefity takie jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, pikniki pracownicze, nagrody pieniężne za szczególne zaangażowanie,

- miłą atmosferę pracy.

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa agencyjna

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail lub zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Patrycja Porc tel: 667 966 887 patrycja.porc@randstad.pl

Liczba wakatów
1