Oferty pracy

ASYSTENT KSIĘGOWEGO

Pubikacja od
12.10.2021
Publikacja do
31.12.2021
Firma / Employer
Jestem Twoją Księgową Sp. z o.o.

Biuro rachunkowe Jestem Twoją Księgową Sp. z o.o. świadczy usługi uproszczonej i pełnej księgowości, obsługi kadrowej, doradztwa podatkowego dla małych i dużych firm. Ideą naszego biura jest prowadzenie nowoczesnej, mobilnej księgowości.

Polska
Województwo / Region
cała Polska
  • studia I lub II stopnia z rachunkowości, finansów lub pokrewne (ukończone lub w trakcie nauki),
  • samodzielność i sprawna organizacja pracy,
  • chęć do nauki i samorozwoju oraz szybkie przyswajanie nowej wiedzy,
  • skoncentrowanie na szczegółach,
  • znajomość obsługi komputera i narzędzi pakietu Office,
  • elastyczność i gotowość do pracy przez ok. 25-100 godzin w miesiącu.
Zakres obowiązków / Job Description
  • administrowanie stroną internetową i kontami w mediach społecznościowych biura,
  • wystawianie i wysyłanie faktur,
  • przetwarzanie, analizowanie, katalogowanie i wprowadzanie do systemów komputerowych dokumentów rozliczeniowych,
  • uproszczona księgowość.
Oferujemy / Job Benefits
  • pracę zdalną na umowę zlecenie lub współpracę B2B,
  • elastyczne godziny wykonywania zlecenia,
  • stabilne zatrudnienie i terminowe wynagrodzenie,
  • świetną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju osobistego i realizowania własnych pomysłów.
Wymiar czasu pracy / Job type
Inny
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa zlecenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail firmy: biuro@jestemtwojaksiegowa.pl

Liczba wakatów
1