Oferty pracy

Asystent redakcji

Pubikacja od
22.03.2019
Publikacja do
30.06.2019
Firma / Employer
Elamed Sp.z o.o. Sp. k.

Elamed Media Group to lider w dostarczaniu wiedzy dla specjalistów. Wydajemy 25 czasopism branżowych, książki oraz multimedialne kursy na DVD, organizujemy także szkolenia i konferencje inspirując do poszukiwania efektywnych kierunków rozwoju. Codziennie wspieramy w pracy ponad 300 tysięcy profesjonalistów, gwarantując im dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji oraz światowych trendów.

Katowice Al. Roździeńskiego 188C

- studia na kierunku dziennikarstwo.

Zakres obowiązków / Job Description

- prace pomocnicze w redakcji czasopism specjalistycznych.

Oferujemy / Job Benefits

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży wydawniczej,

- możliwość podjęcia dalszej współpracy na umowę o pracę

Wymiar czasu pracy / Job type
Inny
Rodzaj umowy / Contract Type
Staż płatny

prosimy o przesłanie zgłoszeń na adres praktyki@elamed.pl

Liczba wakatów
7