Oferty pracy

Asystent spedytora

Pubikacja od
28.05.2021
Publikacja do
31.05.2022
Firma / Employer
Aston Partner Sp. z o. o.

Firma spedycyjno–transportowa realizująca transport towarów na trasach krajowych i międzynarodowych.

Sosnowiec

Student kierunków Logistyka i pokrewnych.

Zakres obowiązków / Job Description
  • Wsparcie działu spedycji,
  • Pomoc w organizacji transportów,
  • Przygotowywanie dokumentacji transportowej,
  • Awizowanie ładunków,
  • Monitoring obsługiwanych zleceń transportowych i spedycyjnych.
Oferujemy / Job Benefits
  • Możliwość rozwoju umiejętności niezbędnych w pracy Spedytora/Logistyka,
  • Możliwość wykorzystania wiedzy zdobytej na studiach w praktyce,
  • Możliwość stałej współpracy.
Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa zlecenie

Kontakt mailowy: ksiegowosc.astonpartner@onet.pl

Liczba wakatów
1