Oferty pracy

Asystent w Dziale Należności z j. francuskim

Pubikacja od
08.10.2021
Publikacja do
08.12.2021
Firma / Employer
SGS GBS Europe

Jesteśmy SGS – światowym liderem w dziedzinie badań, inspekcji i certyfikacji, uznawanym za wzorzec jakości i rzetelności. W sieci ponad 2600 oddziałów i laboratoriów zatrudniamy przeszło 93000 pracowników, którzy poprzez wspólną pracę umożliwiają lepszy, bezpieczniejszy i bardziej połączony świat.

Katowice
Link do strony z ofertą
smrtr.io/6Ryym
  • dyspozycyjność min. 20h tygodniowo,
  • zainteresowanie i chęć rozwoju w obszarze finansów,
  • znajomość j. francuskiego na poziomie komunikatywnym min. B2
  • znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
  • znajomość MS Excel,
  • umiejętność pracy w zespole.
Zakres obowiązków / Job Description
  • kontakt telefoniczny oraz mailowy w języku francuskim z zagranicznymi klientami,
  • monitorowanie stanu przeterminowanych należności,
  • analiza otwartych pozycji na kontach klientów,
  • codzienne wsparcie zespołu Należności.
Oferujemy / Job Benefits
  • atrakcyjne wynagrodzenie zatrudnienie w ramach umowy zlecenie w godzinach biznesowych (z możliwością elastycznego dopasowania grafiku),
  • możliwość rozwoju w obszarze księgowości,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość pracy w pełni zdalnej lub w trybie hybrydowym w zależności od potrzeb pracownika,
  • Program Poleceń Pracowniczych,
  • Program Inicjatyw Pracowniczych.
Wymiar czasu pracy / Job type
1/2 etatu
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa zlecenie

Aplikacja za pośrednictwem linku z ogłoszenia smrtr.io/6Ryym

Liczba wakatów
2