Oferty pracy

Asystentka / Asystent procesowania dokumentacji księgowej

Pubikacja od
31.08.2021
Publikacja do
31.12.2021
Firma / Employer
NEX Biuro Rachunkowe

W NEX świadczymy kompleksowe usługi księgowe. Nasz cel to usprawnienie i podnoszenie jakości procesów księgowych. Posiadamy sprawdzone metody wykorzystywane w księgowości firm funkcjonujących w kraju i za granicą. Sprawiamy że biznes jest łatwiejszy a księgowość efektywna i bezpieczna.

Katowice

Oczekujemy:

  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • chęci rozwoju i samodoskonalenia,
  • znajomość oprogramowania Microsoft Office,
  • status studenta.
Zakres obowiązków / Job Description

Skanowanie, weryfikacja danych wstępnie odczytanych przez OCR, archiwizacja dokumentów, wprowadzanie danych do systemów księgowych, wsparcie zespołu.

Oferujemy / Job Benefits

Wsparcie na starcie: każdy kiedyś zaczynał więc otrzymasz opiekuna który będzie wspierał w wykonywaniu zleconych obowiązków, zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia przyjazną atmosferę pracy i imprezy firmowe.

Wymiar czasu pracy / Job type
Inny
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa zlecenie

CV na adres biuro@nex.katowice.pl

Liczba wakatów
2