Oferty pracy

Asystent/ka w dziale księgowości finansowej

Pubikacja od
27.04.2021
Publikacja do
15.05.2021
Firma / Employer
Rödl & Partner

Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 109 biur w 49 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym i prawnym. Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing usług księgowości finansowej i kadrowo-płacowej. Można nas znaleźć w Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu. Jesteśmy dumni z uzyskiwanych wyróżnień w konkursach branżowych, na które zapracowały interdyscyplinarne zespoły ekspertów. W tym roku otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingu „Book of Lists” jako jedna z najlepszych firm doradztwa podatkowego, prawnego, księgowych i audytorskich. W naszej Organizacji wiemy jak istotne dla rozwoju zawodowego jest znalezienie równowagi między pracą, a życiem prywatnym. Zapewniamy naszym Pracownikom komfortowe warunki pracy oraz możliwość realizowania swoich potrzeb i pasji w innych obszarach poprzez uczestniczenie w różnych sekcjach sportowych i działaniach CSR.

Gliwice

˗ wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia),

˗ znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym (min. B1),

˗ mile widziane pierwsze doświadczenia w obszarze księgowości finansowej,

˗ umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole,

˗ samodzielność, inicjatywa, dokładność systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków.

Zakres obowiązków / Job Description

˗ wsparcie zespołu księgowości w realizacji zadań,

˗ prawidłowe i terminowe przetwarzanie dokumentacji księgowej zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy (elektroniczny system obiegu dokumentów),

˗ wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego i ich księgowanie (faktury sprzedaży, faktury zakupu, wyciągi bankowe),

˗ rozliczanie i uzgadnianie sald kont księgowych, w tym w szczególności sald kont bankowych i rozrachunkowych,

˗ sporządzanie raportów i ewidencji w systemie informatycznym,

˗ utrzymywanie stałych relacji z klientami w powierzonym zakresie,

˗ wykonywanie innych prac biurowych zleconych przez osobę odpowiedzialną za projekt ˗

Oferujemy / Job Benefits

˗ pracę przy międzynarodowych projektach ˗ możliwość rozwijania swoich kompetencji językowych w codziennej pracy,

˗ benefity obejmujące dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz platformy kafeteryjnej,

˗ stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

˗ 2 dni w roku dodatkowo wolne (Wielki Piątek, Wigilia),

˗ wspólne świętowanie sukcesów naszych pracowników oraz wydarzeń firmowych,

˗ możliwość poznania i wdrażania w codziennej pracy metodologii lean management, wpływającej na usprawnienie działań.

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Liczba wakatów
1