Oferty pracy

Customer Support

Pubikacja od
29.03.2021
Publikacja do
31.05.2021
Firma / Employer
relayr sp. z o.o.

Relayr to zespół specjalistów z zakresu przemysłowego Internetu rzeczy (IIoT), który dostarcza najbardziej kompletne rozwiązania wspierające bezpieczne transformacje cyfrowe. Nasze unikalne wartości łączą w sobie pionierskie technologie IIoT z umiejętną realizacją usług, ekskluzywnym finansowaniem i wolnymi od ryzyka modelami ubezpieczeń. Pozyskujemy dane z istniejących urządzeń, maszyn i linii produkcyjnych, dzięki czemu poprawiamy wyniki finansowe naszych klientów. Zatrudniając około 300 pracowników, jesteśmy prawdziwie „globalną rodziną” z oddziałami w Niemczech, USA, Polsce, Włoszech, Francji i Wielkiej Brytanii. Nazwany dwukrotnie najgorętszym startupem w Berlinie przez magazyn WIRED i zwycięzca nagrody The Spark - German Digital Award, relayr jest teraz częścią grupy kapitałowej Munich Re. Polski oddział firmy relayr jest odpowiedzialny za tworzenie oprogramowania dla platformy korporacyjnej IIoT. Całe oprogramowanie jest projektowane, wdrażane i testowane w Katowicach. Zapewniamy również wsparcie w zakresie instalacji i utrzymania naszego oprogramowania dla klientów na całym świecie.

Katowice
Link do strony z ofertą

jobs.lever.co/relayr/934513d4-21c7-47cd-ab3e-2cdff0020b43

- Podstawowa wiedza z zakresu sieci komputerowych.

- Znajomość systemu Linux na poziomie użytkownika.

- Umiejętność debugowania.

- Zainteresowanie pracą z urządzeniami IoT.

- Chęć pracy z technologiami docker,

- Jenkins oraz platformą Azure.

- Chęć pracy z systemami monitorowania i alertowania.

- Znajomość języka angielskiego oraz mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Zakres obowiązków / Job Description

 - Wspieranie wdrożeń u klientów.

- Monitorowanie wdrożonych rozwiązań.

- Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów.

- Konfiguracja i rozwiązywanie problemów sprzętu opartego na systemie Linux.

- Reprodukcja występujących problemów.

- Dokumentowanie środowisk laboratoryjnych sprzętu.

Oferujemy / Job Benefits

- Środowisko nauki, w którym można rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania, dzielić się wiedzą oraz możliwość pracy z najnowszym tech-stackiem i najbardziej utalentowanymi inżynierami w branży IoT.

- Płatny staż. Oferujemy również bezpłatne lekcje języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania.

- Elastyczność i bezpieczeństwo są dla nas ważne!

Jako firma szybko zareagowaliśmy, gdy rozpoczęła się pandemia COVID-19 i wysłaliśmy wszystkich naszych pracowników do pracy z domu. Jeśli rozpoczniesz pracę jako stażysta w relayr, będziesz pracować w domu, korzystając z ustrukturyzowanego programu cyfrowego onboardingu i elastycznych godzin pracy.

- Nowoczesne biuro zlokalizowane w centrum Katowic z pokojem relaksacyjnym, darmową kawą, przekąskami i stojącymi biurkami.

- Możliwość kontaktu z pracownikami i klientami z całego świata. Pracujemy w języku polskim i angielskim.

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Staż płatny

e-mail: bozena.kropiwiec@relayr.io www: jobs.lever.co/relayr/934513d4-21c7-47cd-ab3e-2cdff0020b43

Liczba wakatów
1